אודות

אודות דל-יה

מטפלת קוגניטיבית התנהגותית (Cognitive Behavior Therapist) מטפלת במבוגרים, חשה שליחות בכל פגישה עם כל מטופלת ומטופל כחלק מהייעוד שלי. המטופלים שלי "פורחים" – חשים טוב עם עצמם, ומצליחים להתמודד עם האתגרים בהצלחה רבה.

אני מאמינה בטיפול הקוגניטיבי התנהגותי. נשען על הבינה האנושית ומשפיע בפרק זמן קצר מאוד לטווח ארוך. מסייע למימוש הפוטנציאל האישי ולחיות בשלמות עצמית, בשמחת חיים ורוגע נפשי.

הקריירה שלי התחילה כמטפלת, אחות טיפול נמרץ לב. זו היתה גם תחילתו של התהליך האישי לחיפוש הייעוד שלי, חשתי שאני קרובה אולם לא במקום הנכון עבורי.

לאחר שירות החובה המשכתי בשירות קבע עד הפרישה, בתפקידי תכנון וניהול בחיל הרפואה וכן באגף התכנון של צה"ל. במקביל, למדתי לשני תארים ובשעות הפנאי, עסקתי בהתפתחות האישית  במסגרת קהילת הייעוץ ההדדי להערכה מחדש  (Re-evaluation Counseling) ובלימודי בודהיזם. עם פרישתי מקבע ליוויתי עסקים קטנים ובינוניים להתפתחות עסקית, אולם למעשה עסקתי בעיקר בהסרת מחסומים, פחדים וחרדות של מנהלים. במקביל קיימתי סדנאות בתחום הניהול לסטודנטים בסיעוד, היה זה שילוב של שני תחומי העיסוק – טיפול וניהול.

לאורך השנים אמרו לי "את לא במקום הנכון … את יועצת עם נשמה, זה לא המקום שלך", שיקף את תחושתי. כיום מרגישה מחוברת לייעוד שלי באופן המיטיב עם המטופלים ועם עצמי. מקום זה התאפשר לי לאחר שקיבלתי את ההחלטה ללמוד טיפול קוגניטיבי התנהגותי,CBT . החלטה שהתקבלה באופן אינטואיטיבי, סיימתי לימודים ועמדתי בהצלחה בבחינת משרד הבריאות. 

על שמי

עד גיל 50 שמי היה דליה, כחלק מתהליך ההתפתחות האישי שיניתי את שמי, באופן שמיצג את התהליך האישי שעברתי וכן את התהליכים שלקוחותיי ומטופלי עברו ועוברים איתי כיום. 

השם דל-יה מורכב משתי מילים:

דל – פירושו פתח קטן

יה – התחילית של המילה יהלום, הכוונה היא ליהלום הפנימי.

בתהליך עימי מטופלים ולקוחות מצליחים להביא ליידי ביטוי את האיכויות הנעלות של הנפש והנשמה ומתמודדים בהצלחה עם האתגרים.

מזמינה אתכם לפגישה אישית להכרות ובדיקת החיבור האישי, ללא עלות.

זה הרגע להתקשר ולקבוע פגישה איתי – 054-2200078

סגירת תפריט